O Erchonia » Erchonia
Masz pytania? Zadzwoń: +48 22 350 75 34
 

Poznaj bliżej
Erchonia

Firma Erchonia została założona w 1996 roku jako mała firma rodzinna i pomimo tego, iż stała się firmą międzynarodową, nadal działa zgodnie z podstawowymi zasadami, które doprowadziły do obecnego sukcesu. Zaangażowanie w rozwój laseroterapii niskoenergetycznej (LLLT) poprzez badania naukowe i kliniczne przekształciło firmę Erchonia w światowego lidera w dziedzinie technologii LLLT. Uczciwość, staranność, jakość i zaangażowanie firmy są widoczne w procesie badawczym skutkującym dopuszczeniem przez FDA urządzeń i terapii do stosowania. Firma Erchonia jest zarówno producentem, promotorem oraz użytkownikiem wszystkich produktów.

Misja

Misją firmy Erchonia jest „Jakość bez kompromisów” zakorzeniona w każdym aspekcie działalności, od wiary w nieograniczone potencjalne zastosowania laserów niskoenergetycznych, aż po dbałość o najmniejszy z komponentów urządzeń. Wybierz dowolne urządzenie i przekonaj się o jakości sprzętu oraz dbałości o każdy szczegół, które wynikają z całkowitej kontroli nad procesem produkcji i montażu, każdego produktu noszącego nazwę Erchonia.

Historia firmy

Podejście firmy Erchonia do zarządzania jest świadectwem innowacyjności.Firma Erchonia posiada w swoim zespole ekspertów, dysponujących różnorodną wiedzą z zakresu biznesu, sprzedaży, marketingu, zgodności, badań i inżynierii. Takie podejście gwarantuje, że każdy aspekt firmy, od biznesplanu po wsparcie produktu jest rozwijany i utrzymywany na najwyższym poziomie. Wyjątkowe podejście przekłada się na osiągnięte rezultaty. W czasie ponad dwóch dekad nieustającego rozwoju Erchonia stała się światowym liderem laseroterapii niskoenergetycznej (LLLT).

Skorzystaj z wyszukiwarki gabinetówZnajdź gabinet